Luottamushenkilöt

Mika Hiltunen

Pelastuslaitoksen johtokunta

Yhteystiedot:

perus-s@nullhotmail.com
hiltsi1972@hotmail.com

varajäsen: Pekka Väyrynen

Osmo Pirhonen

Siun Soten hallituksen jäsen, Maakuntavaltuusto; valtuustoryhmän puheenjohtaja

Yhteystiedot:

0400-887803
osmo.pirhonen@nullkitee.fi

Esko Saastamoinen

Maakuntahallituksen jäsen

Yhteystiedot:

040 - 558 7997
esko.saastamoinen@nullvuonis.net

Mika Purmonen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän hallitus

Yhteystiedot:

050 - 411 2102
mika_purmonen@nullhotmail.com

Sari Sallinen

Siun Soten valtuusto

Yhteystiedot:

040 - 466 8711
sari.sallinen@nulljns.fi

Jarkko Lampinen

Siun Soten valtuusto

Yhteystiedot:

044-587 0296
jarkko.lampinen@nullkitee.fi

Eero Bogdanoff

Maakuntavaltuusto

Yhteystiedot:

044 - 554 4322
eero.bogdanoff@nullluukku.com

Marjatta Räty

Maakuntavaltuusto

Yhteystiedot:

050-5431972
marjatta.raty@nulljns.fi

Oili Vilen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto

Yhteystiedot:

050-490 4573, 045-343 3403
oilivilen@nullnetti.fi

Markku Nykänen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto

Niko Keronen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto

Yhteystiedot:

040-5864562
niko.keronen@nulllieksa.fi

Sirpa Hyökki

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymän valtuusto

Muut luottamushenkilöt